HOME OVER CONNECTING EUROPE ORGANISATIE CONTACT FORMULIEREN LANGUAGE

Suzette Langeslag, Algemeen directeur

Emailadres: suzette@connectingeurope.nl
Mobiel: +31 6 14115339






Ron Spies, Financieel directeur

Emailadres: ron@connectingeurope.nl
Mobiel: +31 6 51244604






Roma Gulczynska, Vestigings manager / Tolk

Emailadres: roma@connectingeurope.nl
Mobiel: +31 6 53315661






Jan Podkalicki, Buitendienstmedewerker

Emailadres: jan@connectingeurope.nl
Mobiel: +31 6 10302202






René Brouwer, Algemeen directeur










Hans Schiks, Hoofd management Oost Europa

Emailadres: hans@connectingeurope.nl
Mobiel: +31 6 53507169





Monika Rogowska, Vestigings manager

Emailadres: sanok@connectingeurope.eu
Mobiel: +48 13 4638134






Lukasz Kogut, Stafmedewerker/tolk

Emailadres: lukasz@connectingeurope.nl
Mobiel:+48 7 81514256





Zonnebloemveld 6c, 6641 TA Beuningen | Tel. 024-3738243 | Fax. 024-3738245